Karoglan Raşit Hocanın Karaciğer Detoxu

Karoglan Başağaçlı Raşit Hocanın Karaciğer Detoxu Makalesi


Daha çok şeker hastalari veya şeker hastalığına yakalanma riski olan kimselerde ve birde uzun süre veya çoookca şeker hapı kullanan kimselerde ve çok tatlı yiyen kimselerde görülen birşey içtikden veya yedikten sonra agızda gitmeyen şeker tadı hissi meydana gelince , işte diyorki ciğer yani karaciğer ben ağzıma kadar şeker ile doldum diyor yani kirlendim beni yıka diyor.format atıp onu fabrika ayarlarına döndürmek için işte Karaciğer detoksuna ihtiyaç vardır.

Herşey aslına rucu eder kuralı gereği tuzu tuza şekeri şekere katmak gerekir herkimde tuzu şekerle karıştırır ise buruk bir tat elde eder yani nasıl deniz suyu içilmez ve onunla abdest olmaz ise abdest suyunda şart olan rengi kokusu tadı bozuk olmayan bir su ile abdest almak gerekir deniz suyu tuzlu abdest olmaz yahut şerbet ile abdest olmaz yahut bal ile abdest olmaz yahut asit ile abdest olmaz yani illa saf su illa saf su olcak yani dünya yaratılalıdan beri degişmeyen bir deger var ise o saf sudur yani rengi kokusu tadı bozulmamış su yani şerbet olmayacak deniz suyu olmayacak yani asit olmayacak yahut ph degeri yüksek olmayacak. işde insanoğluna aslına dönmesi ve bütün kötü mayilerden kurtulup safiyye olması için gereken su gibi olmakdır berrak içi gözükcek karanlık bulanık su olmayacak sonra ne tatlı ne tuzlu olacak nede asitli ve acı olacak ne yakacak ne donduracak normal bir suyun sicaklığı bellidir insanin susuzlugunu keser illa soğuk olması şart değildir. Amma hararet yapmış olan birisi soğuk su ister. işde su gibi olanı Allah aziz edermiş ne demiş atalar su gibi aziz ol yani suya hürmet etmeyen yokdur. Ateşe hürmet yemeğini pişireceğin zaman kışın üşüyünce banyo suyunu abdest suyunu ısıtmak için. tatlıya rağbet canın tatlı çekince tuzluya rağbet dimağın tad almak isteyince. yani su ise hepsine format atıp normal hale getirmek için tatlı yedin ağzın tatlı oldu su içtin format attın fabrika ayarına döndü tuzlu yedin sonra su içdin yine fabrika ayarına döndü,..vs.vs.
işde aksal gaye son din dini mübin islam ve o dinin peygamberi muhammed mustafa insanlara mayadır kim muhammed ve islam mayası ile mayalanırsa ve aksal gayesi emeli arzusu Allahin dini yerüyüzünde tek din ve yaşam tarzı olsun ister ise bu dinin son temsilcisi Mehdiyi bulsun ve onun gösterdiği yolda yürüyüp muhammedi ve diğer peygamberleri bulsun ve onların ashabını bilsin ve böylece herkes kendine durumuna göre model örneğini alsın ve dantelesini örmeye başlasın.
Muhammed güzel yaşamanın kurallarını sünnetleri ile nakış nakış işlemişdir aşkolsun muhammedin nakışını örnek alıpda sünnetlere sarılıp hayatını muhammed nakışı gibi örebilenlere.

Mayasi bozuk olan girdiği yeri bozar. ve yanindakileride kendine çevirip onlarda bozuk maya olurlar. mayasi yusuf gibi olan kimse aslan ise önüne ceylan getirseler sunmaz ona, o avlanırda beslenir. kedi ise ciğer koysalar önüne sunmaz ona yemez o ciğeri müsade olmadan. işde maya sağlam olmalı ey mümin bunun içinde emeller doğru olmalı.
eğer bir kimse emeline gayesine ulaşmak için bütün engelleri yasakları çigniyebiliyorsa, ondan zalimi, ondan haini, ondan kalleşi, ondan kahpesi, ondan münafığı, ondan sihirbazi, ondan günahkarı olmaz.yani onun için hedefe giden bütün yollar mübahtır. bunu ilk kim yaptı kendi ile doğan kardeşi kiz kardeşi ile evlenmek için bütün yolları mübah saydı kimdi o Kabil idi ve bu bozuk maya taa emeline ulaşmak için habili dahi öldürdü katil oldu sonra kızı kaçırdı zinakar oldu sonra babasını terketti Adem peygamberi terketti dinsiz oldu. sonra her melaneti işledi. bunun sebebi ise daha önce yazdığımız, Adem atamız toprakdan yaratıldığında kurumasi için cennetde öyle boylu boyunca yatıyordu ve melekler ona bakıyorlardı o sırada azazil geldi neye bakıyorsunuz dedi ve ademin testi gibi ruhsuz bedenini cennetin ortasında görünce hemen açık yerinden içine girdi gezdi tezdi dolaşdı çıkdı ve hak tüü dedi ve tükürdü adem atamiza ve tükrük için sıvı denmez tükrük için mayi kelimesi kullanılır yani mayi yani maya olan sıvı demekdir. ve şeytan aleyhillane işde ademe tükürdü ve mayisinden bulaştırdı. ve Allah cebraile bildirdi durumu ve gidip onu temizlemesini emretti. cebrail aleyhisselam adem atamızın o şeytanın mayisi bulaşan yerini temizledi fakat, işde mayi yani, sen süte yogurt kat sonra sütün içinden yoğurtu çıkar her ne kadar sütten yoğurtu çıkarsanda artık o yoğurt bakterileri bir kere süte girdi sütün bir kısmı yoğurt olacakdır yahut süt kesilcekdir eğeer süte pis karışırsa kesilir yoğurt karışırsa yoğurt peynir mayası karışırsa peynir olur. yani işde cebrail her ne kasdar temizlesede işde ademden mayasına böyle şeytanın mayasi tükrüğü karışmış olan kabil denen çocuğu dünyaya gelmiş ve o işde bütün yasakları mübah edip önce katil sonra zinakar sonra peygambersiz sonrada dinsiz olmuş ve ondan sonrada dinsizlerin yaptığı bütün amellerin babası olmuş. bu gün bir katil varsa onların büyük büyük babası kabildir . bu gün bir zinakar var ise onların büyük büyük babası kabildir. yalanci hileker kumarbaz kurnaz, günahkar(BibBiiiiiib Kafa)ve (BibBiiiiiib) say o bütün mayisi bozukların yaptığı kötü fiilleri hepsinin mayası o mayası bozuk şeytanın mayisi yüzünden ve onunda ademe bulaşmış olması yüzünden.
ey insanlık şimdi bu mayası bozuklar çogalmak için beyin sistemini häckleyip sizlere istediklerini yaptırmak için subliminal mesajlar ile ve göz yanıltma ile ufo yalanları ile uzaylı yalanlari ile evliya kerameti diye yalanlar ile yani göz kandırmacası ile ve insanların beyinlerine hükmederek bu dünyadaki karmaşayi oluşturmakdalar. pislikdan kimler nemalanır elbette mikroplar. kötülkden kimler nemelanır elbette kötü insanlar zulumden kimler nemalanır elbette zalim olanlar ve kahpelikden kimler nemalanır elbette kahpeler ve kendileri (BibBiiiiiib) olduklari için masum insanlarıda kahpelik tuzağına düşürmak için uğraşırlar. ey ahir zamanin gençleri sizler mehdi cemaatinin Yuuusufları olunuz. yok eğer kabilleri olursaniz vay halinize bu ahir zamanin bütün günahlarının cezasini sizler cekersiniz faturasınıda sizler ödersiniz, ve cehennemde hem katillikden hem zinadan hem hırsızlıkdan hem münafıklıkdan,.... vs. vs. müebbet yersiniz ve cennet yüzü göremezsiniz ve kabilin peygambersiz ve dinsiz kaldığı gibi peygambersiz ve dinsiz kalırsınız ve mayası peygamber mayası olmayanların mayası elbbette şeytan mayasıdır. ve şeytanin sonu cehennemdir.
Allahu tealaya giden yollarda kuranda yedi tane ha mim gecer yani rabbimiz buyuryorki rahmetim gazabımı geçti buyuruyor işde bu kainatın üstünde o görünen yıldızlar aylar güneşlerden yukarda yedi tane derya vardır yani yedi rahmet deryası yani yedi kat su ve ne buyuruyor rabbimiz rahmetim gadabımı geçti ve yediden az olmak üzere birde gadab varmış yani sıcak ve alev. yani dünyada misali yedi derya ve büyük okyanuslar ve birde yere indikce sıcaklığı artan mağma ve dünyanın kalbi mağmanın içinde dünya bu durumda dönme enerjisini nerden alıyor nerden geliyor? bu tükenmeyen enerjisi haktan ve hak mayasından ve yaratılalıdan beri o güneşimize bağlanmış ve onu terketmemiş ve onun etrafında döner durur. işde mayisi bozuk olmayanlar hak kapısından ayrılmazlar peygamberinin eteğine yapışıp onu bırakmazlar. Herkimde peygamberleri ve kitaplarını bırakıp kendine başka yol edindi, onlar kafirlerin taa kendileridir. Allah 124000 maya göndermiş ya isa gibi olcaksın ya musa gibi ya muhammed gibi ya osman gibi ya ebubekr gibi ya ali gibi,..... mayalar ortada iken kabili ve yaptıkllarını emel edinen kimseler dünya saltanatını seçenler kadın ve kızlar ile içip sıçıp zevki sefayı seçenler , müminlere düşmanlığı seçenler iyilerden ayrılıp kötülerin ve şeytanın ammelerini ahlak edinenler iyiyi ve hayrı terkedip katilleri seçenler zalimleri günahkarları teröristleri kafirleri seçenler,... vs. vs. bunların hepsi kabilin ve ondan öte şeytanın çocuklarıdır.

Peygamberimizin Karaciğer Detoksu yöntemi, islami açıdan Karaciğer Detoksu, Bir Günlük Hızlı Detoks

Bir bardak Zemzem suyu, veya saf temiz, asitsiz mineral su, veya saf menbea suyu alınır
Ayakda Bir defada (tek yudumda) içilmek kaydı ile içilir, ve ayakda içdiğimiz için, aynen ayakda duş almak gibi olan, bu yöntem ile, vücdumuzun iç organlarina duş aldırmış oluruz. ve yaklaşık bir 15 dakika ile 30 dakika sonrasında cişimiz gelecekdir, ve bekletmeden hemen gidip, cişimizi yapmakda, o zehirli ve fazla atık maddelerin, vücuttan, sanki içimiz duş alıp temizlenircesine cişimiz ile atacakdır. çok sık olarak yapmayın, sonra kanınızın durulmasına sebeb olursunuz, ve vücut ISISI düşer , ve ISI kaybından ölümlere yol açabilcek rahatsızlıklara yol açar.
Bu formül Karoglan Hoca Başağaçlı Raşit Tunca ya aittir. para ile satılamaz.

Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 07 Ağustos 2018 Salı

Original Kar © glan

-------
Etiketler : Karoglanin, Başağaçlı Raşit Hocanın, Karaciğer Detoxu Makalesi,tedavi yöntemi,şeker hastaligi tedavisi,şeker hastaligi riski,detoks,

Nach oben